Menu
روابط عمومی
/ دسته ها: اخبار

افتتاح سالن ورزشی چند منظوره جهان پهلوان تختی در شهرستان سرپل‌ذهاب به همت بانک شهر

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمانشاه سالن چند منظوره جهان پهلوان تختی به همت بانک شهر در شهرستان سرپل ذهاب به بهره برداری رسید.

مهندس تابش فر مشاور مدیرعامل بانک شهر در امور مجلس در مراسم افتتاحیه این سالن ورزشی گفت: این سالن هدیه ای به پاس زحمات و نجابت مردم این شهرستان آسیب دیده و مسئولان زحمت کش استان از طرف بانک شهر است و امیدوارم از همین سالن قهرمانان ملی را بتوانیم در سطح کشور داشته باشیم و باعث افتخار آفرینی برای ایران اسلامی گردند.

وی افزود: این سالن چند منظوره که به نام جهان پهلوان تختی نامگذاری شده ۱۲۰۰ متر مربع مساحت دارد که با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان ساخته شده است.

مهندس بازوند استاندار کرمانشاه در آیین افتتاح سالن ورزشی جهان پهلوان تختی سرپل‌ذهاب گفت:
از مجموعه بانک شهر بخاطر تلاشها و کمکهای خوبی که به مردم مناطق زلزله زده استان داشتند سپاسگزارم.
وی افزود: خوشبختانه بانک شهر همیشه به عنوان یک پشتیبان برای شهرداری های سراسر کشور عمل نموده و کمک های خوبی را سالیانه به شهرداری ها دارد و این روند در دوره مدیریت قبلی جناب پورزرندی و مدیر فعلی آقای درخشنده همچنان تداوم داشته است.

 استاندار کرمانشاه ادامه داد:بازسازی روستاها رو به پایان است و در سال پیش ِ رو بازسازی شهرهای زلزله زده را نیز به اتمام می رسانیم.

 

مطلب قبلی ‍ دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه در بازدید از دبیرخانه جشنواره " کرمانشاه، پایتخت نوروز ایران ": شادی و نشاط را به شهر ببریم
مطلب بعدی برگزاری جلسه شورای مدیران شهرداری
Print
52 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پرشیا سافت
دی ان ان