Menu
برگزاری جلسه شورای مدیران شهرداری
روابط عمومی
/ دسته ها: اخبار

برگزاری جلسه شورای مدیران شهرداری

 
 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه جلسه مدیران شهرداری با دستور کار برررسی اقدامات و فعالیتهای مناطق و سازمانهای مختلف شهرداری در آستانه سال جدید برگزار شد.

دکتر سعید طلوعی در این جلسه با تاکید بر ارتقا کیفیت خدمات در شهرداری گفت : باید در ارائه خدمات کیفیت نیز در نظر گرفته شود چرا که اگر اقدامات استاندارد و علمی نباشد بعد از مدت کوتاهی دوباره مشکل نمایان خوهد شد ، کار یا نباید انجام شود یا اینکه باید با صحت و سلامت و کیفیت انجام گیرد .

شهردار کرمانشاه افزود: مردم باید خدمات شهرداری را لمس کنند و ببینند شهرداری کار را با کیفیت عالی انجام می دهد به جرات می توان گفت که مردم خیلی دقیق کارها و اقدامات شهرداری را رصد می کنند.

دکتر طلوعی با تاکید بر زیباسازی ورودی شهر ادامه داد : ورودی شهر هویت ، نشان و شخصیت شهر است و کارهای عمرانی ، فضای سبز و زیبا سازی ورودیها باید هرچه سریعتر انجام گیرد تا هرکسی که وراد شهر کرمانشاه می شود ورودی شهر در ذهنش باقی بماند در اکثر شهرهای بزرگ ورودی آنها نسبت به سایر نقاط شهر متفاوت است .
شهردار کرمانشاه گفت : خوشبختانه همکاری و رفاقت خوبی در بین مدیریت شهری در شهرداری شکل گرفته است ، کارهای خوبی شروع شده اما با وجود زحمات و تلاشها هنوز خیلی کارمانده که انجام گیرد باید بسیاری از عقب ماندگی و مشکلات و کمبودها در تمامی حوزه ها را در سال بعد حل کنیم تا شاهد شهری آباد باشیم . 
دکتر طلوعی افزود : کار در شهرداری ادامه دارد و باید کارکرد تا شهر به شرایط مطلوب برسد ، نگاه مردم نسبت به عملکرد مدیران شهرداری باید تغییر کند و مدیران نیز باید پاسخگو بودن ، درست برخورد کردن و احترام به مردم را مبنای کارخود در شهرداری قرار دهند سلامت در کارها باید به پیکره شهرداری آمده و نگاه منفی مردم نسبت به مدیریت شهری باید تغییر کند . 
وی در پایان گفت : مهمان نوازی یکی از ویژگیهای مردم و شهروندان کرمانشاه است و این مهم را باید به مهمانان و مسافران نوروزی نشان دهیم . 

شایان ذکر است در این جلسه برخی از معاونت ها ، مدیران مناطق و سازمانها به ارائه گزارش عملکرد اقدامات انجام گرفته پرداختند .

مطلب قبلی افتتاح سالن ورزشی چند منظوره جهان پهلوان تختی در شهرستان سرپل‌ذهاب به همت بانک شهر
Print
85 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پرشیا سافت
دی ان ان