Menu
روابط عمومی
/ دسته ها: اخبار

‍ دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه در بازدید از دبیرخانه جشنواره " کرمانشاه، پایتخت نوروز ایران ": شادی و نشاط را به شهر ببریم

شهردار، برخی از معاونین و مدیران شهرداری در بازدید از دبیرخانه جشنواره کرمانشاه پایتخت نوروز ایران در جریان روند برنامه های این جشنواره قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه، دکتر سعید طلوعی، شهردار کرمانشاه در این بازدید و در جمع روسای کمیته های هشت گانه این جشنواره با خداقوت به تیم اجرایی این رخداد فرهنگی گفت: علاقه و تلاش در حال انجام در حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه، نشان از همدلی و نوید اتفاقات خوب برای شهر است.

وی با اشاره به برنامه ریزی مناسب در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی  افزود: الحمدالله رخدادهای فرهنگی خوبی در شهر کرمانشاه در حال انجام است که قطعا ماحصل آن ایجاد شور و نشاط و شادی در میان همشهریان خواهد شد که با توجه به مشکلات اقتصادی حاکم در سالجاری، فعالیت در این حوزه بسیار مهم است.
طلوعی خاطرنشان ساخت: با توجه به بررسی هایی که داشتم مشاهده کردم که مجموعه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری به کار خود علاقه و اعتقاد دارند و دغدغه مند شهر کرمانشاه در حوزه های اجتماعی هستند و این بسیار رضایتبخش است.

وی افزود: برگزاری جشنواره ملی " کرمانشاه، پایتخت نوروز ایران" فرصت مناسبی برای معرفی هر چه بیشتر کرمانشاه و ظرفیت های توسعه آن از منظر گردشگری است که از همه دستگاه های شهرداری می خواهم در این راستا با قدرت و همدلی با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همکاری داشته باشند.
شهردار کرمانشاه تعامل صورت پذیرفته با مجموعه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و استانداری را از اتفاقات ارزشمند این رویداد فرهنگی عنوان کرد.

در این دیدار که حدود دو ساعت به طول انجامید، مهندس اعتصام فر معاون عمرانی شهرداری، دکتر لر زنگنه معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری، مهندس مهرنژاد رییس سازمان نوسازی و بهسازی  شهرداری، مهندس رحمتی زاده رییس سازمان سیما و منظر شهری، مهندس یزدانی رییس سازمان بازرسی شهرداری، مهندس وزیری مشاور شهردار و خانم مهندس کرمی فرد مسوول زیبا سازی شهر حضور داشتند.

مطلب قبلی برگزاری جلسه مدیران شهرداری با شرکت خانه
مطلب بعدی افتتاح سالن ورزشی چند منظوره جهان پهلوان تختی در شهرستان سرپل‌ذهاب به همت بانک شهر
Print
32 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پرشیا سافت
دی ان ان